Biz Kimiz?

Bir sonraki hedefiniz için mükemmel seçim

Dora Epos TürkçeMatematikTarihCoğrafya Akademi

Onlarca branşta alanında uzman eğitmenler eşliğinde özel ders veriyoruz.

BİZ KİMİZ?
Klasik ve gruba bağlı eğitim anlayışının yerine yeni nesil eğitim modellerini bireye özgü planlamalarla ileri teknolojiyi kullanarak eğitim öğretim hizmetlerinden herkesin, zaman ve mekana bağlı kalmadan faydalanmasını amaçlayan eğitim neferleriyiz.

PEKİ NEDEN BİZ
“Günümüzde örgün veya uzaktan eğitim sağlayan onlarca adres varken neden sizi tercih edelim?” diye düşünmeniz çok doğal. Bizi diğerlerinden ayıran unsur farklı olmamız.
Farkımız, uzman kadromuzla eğitim, mentorlük, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerini teknolojiyle bütünleştirerek bireye özgü planlamalar gerçekleştirip günlük öğrenci takibi ve veli iletişiminin sağlanmasının yanında eğitim sürecini çok boyutlu yönleriyle ele alıp standartların dışında, sürecin her anında öğrenci ve velilerimizin yanında olmamızdır.

Misyonumuz

Kısa vadede bireye ve topluma saygılı; hukuka, ekonomik ve ahlâkî değerlere bağlı; sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek → Devamı

Vizyonumuz

“Zirveye ulaşırken destanını bizimle yaz.” Bilişim çağında yenilikçi fikirler, bireye özgü model ve planlamalarla Türkiye’nin her köşesine→ Devamı

Farkımız

Standart programlara uymakta zorlanıyor musunuz? EPOS’lanın, programlar size uysun. EPOS AKADEMİ, bireye özgü çözümler üretir.
0
+
Mutlu Öğrenci
0
Yıllık Tecrübe
0
Yüksek Derece
0
Kupa Kahve

Çözüm Odaklı Çalışıyoruz

Öğrenci ve velilerimize yıl boyunca “kesintisiz” olarak uzman kadromuz tarafından sunulan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bir EPOS’lu ayrıcalığıdır.

Sınav kaygım var. Ders çalışırken odaklanamıyorum. Çalışmamak için bahaneler üretiyorum. Planlarıma uyamıyor ve sürekli erteliyorum. EPOS ‘lanın hayatınızda sorun kalmasın.

Nasıl derin çalışırım? Sınav odaklı çalışma nedir? Sınav sistemleri hakkında doğru bilgi sahibi miyim? EPOS ‘lanın aklınızda soru kalmasın.

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

• LGS, YKS, MSÜ, ALES, KPSS, DGS gibi merkezi sınavlara hazırlanmanızda çok boyutlu bir eğitim hizmeti sunuyoruz.
• İlkokul, ortaokul ve lisede sınav grubu dışında kalan ara sınıf öğrencilerimize ezberci eğitimin dışında kazanımları kalıcı hale getirecek yöntem ve tekniklerle ders desteği sağlamanın yanı sıra soru çözme becerisi kazandırıyoruz.
• Öğrencilerimize özel ders saatleri belirliyoruz.
• Öğrencilerin ders çalışmasını zorlaştıran ve genellikle birkaç gün sonra uygulanması imkansız olan programlar yerine öğrencilerimize göre programlar yaparak bireye özgü çözümler üretiyoruz.
• Uzman eğitim koçları tarafından hazırlanan bireysel planlamalarla günlük ders çalışma zamanlarını daha verimli hale getiriyoruz.
• Öğrencilerimize eğitim süresi boyunca uzman psikologlarımız tarafından destek sağlıyoruz.
• Velilerimize eğitim süresi boyunca uzman psikologlarımız tarafından sağlanacak seminerlere katılma imkanı sunuyoruz.
• Uzman kadromuz tarafından uygulanacak rehberlik hizmetleriyle öğrencilerimizin başarılı olduğu alanları ön plana çıkarıyor ve onlara uygun mesleklerin tanıtımını sağlıyoruz.
• Uzman öğretmen kadromuz tarafından hazırlanan ders materyalleriyle eğitim öğretim sürecini kolaylaştırıyoruz.
• Uzman öğretmen kadromuz tarafından hazırlanan sorularla öğrencilerimize soru çözüm derslerinde kendilerini görme ve eksiklerini giderme konusunda yardımcı oluyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. SİZİ ARAYALIM.